اخبارخارجی

پیولی: نام حریف مرحله بعد مهم نیست

برایمان حریف مرحله بعد مهم نیست-استفانو پیولی، سرمربی ایتالیایی میلان، تاکید کرد هدف این تیم از این به بعد روی مسابقات سری آ خواهد بود.

روسونری با کسب یک امتیاز در برابر سالزبورگ نیز جایگاه خود را در مرحله یک هشتم نهایی نهایی قطعی می کرد، اما آنها تیم اتریشی‌ را 4-0 در سن سیرو شکست دادند تا با اطمینان کامل راهی دور بعدی لیگ قهرمانان این فصل شوند. استفانو پیولی، سرمربی میلان، مدعی شد نام حریف این تیم در مرحله بعد برای آنها فرقی نمی کند.

استفانو پیولی گفت: “مهم نیست در مرحله بعد با چه تیمی ملاقات کنیم، زیرا در هر صورت دیداری دشوار پیش روی میلان خواهد بود و ما انگیزه فراوانی داریم. ما قهرمان ایتالیا هستیم و باید فوتبال خود را ارائه داده و تا جایی که ممکن است تلاش کنیم.

نیازی به ترس از چیزی نداریم، اکنون باید به مسیر خود در سری آ به مسیر خود بازگردیم و تا جایی که می توانیم به ناپولی نزدیک شویم، زیرا این تیم نیز مسیر بسیار خوبی را طی می کند. ما باید در لیگ قهرمانان جاه طلب باشیم و از هیچ چیز نترسیم. در مرحله بعد در مقابل هر تیمی که قرار بگیریم، یک میلان باانگیزه در میدان حضور خواهد یافت.

سالزبورگ بسیار فشرده دفاع می کرد و ما از ابتدای بازی قصد داشتیم موقعیت های گلزنی زیادی روی دروازه این تیم ایجاد کنیم. بعد از گل دوم توانستیم بازی را بیشتر کنترل کرده و بر جریان مسابقه مسلط باشیم. یک بازی بسیار خوب در لیگ قهرمانان اروپا ارائه داده، هجومی بوده و سرعت بالایی داشتیم، بنابراین من از عملکرد تیمم واقعا راضی هستم.

ما جریان بازی را به به شکلی پیش بردیم که عرض بیشتری نسبت به سالزبورگ به بازی داده و رافائل لیائو را به اولیویه ژیرو نزدیک تر کنیم. پاس‌های عرضی شرایطی مهیا کرد که می‌توانست به ما برتری بدهد و ما بیشتر از بازی قبل مقابل سالزبورگ، از این ارسال ها استفاده کردیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا