اخبارخارجی

وولوز 0-3 سیتی؛بردبا طعم صدر نشینی

برد با طعم صدر نشینی؛منچسترسیتی با پیروزی 0-3 در زمین ولورهمپتون، موقتا به صدر جدول لیگ برتر رفت. در این بازی جک گریلیش، ارلینگ هالند و فیل فودن برای سیتیزن‌ها گلزنی کردند. کوین دی‌بروینه هم دو پاس گل داد.

به گزارش “اهل ورزش“،منچستر سیتی که از 6 بازی قبلی خود با 14 امتیاز در رده دوم قرار داشت، امروز به زمین ولورهمپتون تیم پانزدهم جدول رفته بود تا با کسب یک پیروزی موقتا صدرنشین لیگ برتر شود. سیتی در نهایت نیز به هدف خود رسید.

در همان دقیقه اول بازی سیتی به گل دست یافت. ارسال دقیق کوین دی‌بروینه از راست به درون محوطه جریمه را جک گریلیش جلوتر از مدافعان وولوز به گل تبدیل کرد. این اولین گل فصل گریلیش بود.

برد با طعم صدر نشینی

سیتی همچنان تیم برتر میدان بود و در دقیقه 17 به گل دوم هم رسید. زننده این گل، ارلینگ هالند بود. ستاره نروژی که قبل از این بازی توانسته بود 10 گل در لیگ برتر به ثمر برساند، با شوت پای راست خود از بیرون محوطه جریمه توانست گل دوم سیتی را بزند و یازدهمین گلش در هفت بازی لیگ برتر را نیز ثبت کند. او در هر چهار بازی ابتدایی بیرون خانه خود در لیگ برتر هم گلزنی کرده(پنج بار) که یک رکورد است.

برد با طعم صدر نشینی

کار برای میزبان در دقیقه 33 سخت تر نیز شد. ناتان کالینز با خطای شدید روی جک گریلیش و دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد تا وولوز 10 نفره شود. سیتی بازهم شانس های گلزنی دیگری تا پایان نیمه اول داشت اما در نهایت با همان دو گل برتری به رختکن رفت.

میزبان بر خلاف انتظارات با وجود اینکه 10 نفره بود ولی نیمه دوم را بهتر شروع کرد و پس از چند فرصت نصفه و نیمه در دقیقه 60 می توانست فاصله را کم کند اما دستپاچگی گونسالو گِدِس باعث شد تا او یک موقعیت خوب را در درون محوطه جریمه از دست بدهد. ضربه بال پرتغالی بی دقت بود و به بیرون رفت.

برد با طعم صدر نشینی

دقیقه 67 شوت ارلینگ هالند را دروازه بان وولوز برگشت داد و در برگشت بازهم دروازه بان ضربه فیل فودن را راهی کرنر کرد. در حالی که وولوز برتری محسوسی داشت، سیتی در دقیقه 69 به گل سوم رسید. حرکت از هالند شروع شد. او در سمت راست محوطه جریمه وولوز، کوین دی بروینه را صاحب توپ کرد و ارسال ستاره بلژیکی به درون محوطه جریمه با ضربه نرم و زمینی فیل فودن به گل سوم سیتی ختم شد.

در ادامه بازی سیتی بازهم شانس هایی برای گلزنی داشت ولی در نهایت بازی با برتری 0-3 تیم تحت هدایت پپ گواردیولا به اتمام رسید و این تیم موقتا با این برد طعم صدرنشینی لیگ برتر را چشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا