اخبارخارجی

تیته: نگران نباشید، نیمار در ادامه جام بازی می‌کند

نیمار ادامه بازی را از دست میدهدتیته سرمربی برزیل بعد از پیروزی 2-0 مقابل صربستان به نگرانی‌ها درباره مصدومیت نیمار پاسخ داد و گفت اطمینان می‌دهد که این ستاره برزیلی در ادامه جام جهانی بازی خواهد کرد.

برزیل با اینکه با ارائه نمایشی عالی موفق شد در اولین گام خود در جام جهانی 2022 صربستان را 2-0 شکست دهد ولی هواداران برزیلی در اواخر بازی به شدت نگران نیمار شدند.

در دقیقه 79 نیمار به نیمکت برزیل اطلاع داد که قادر به ادامه بازی نیست. بعد از نشستن روی نیمکت او به شدت ناراحت بود و رسانه‌های برزیلی از چشم‌های اشک‌آلود نیمار صحبت می‌کردند. ستاره پاری سن ژرمن در نهایت زودتر از سایر برزیلی‌ها استادیوم را ترک کرد و به همراه پزشک تیم وارد تونل ورزشگاه شد.

تیته، سرمربی برزیل، اما در پایان بازی به خبرنگاران گفت خیال‌شان از بابت بازگشت نیمار به میدان راحت باشد.

وضعیت مصدومیت نیمار
می‌توانید مطمئن باشید که نیمار در این جام جهانی بازی خواهد کرد. باز هم می‌گویم نیمار در این تورنمنت بازی خواهد کرد.

خوشحالی عجیب تیته و کادر فنی بعد از گلزنی‌های ریچارلیسون
ما گاهی منطقی فکر و رفتار نمی‌کنیم و بر اساس احساس پیش می‌رویم. همانطور که بچه‌ها در زمین به عنوان یک تیم کار می‌کنند و به گل می‌رسند ما هم روی نیمکت مثل یک تیم شادی کردیم. از متصدی تدارکات بگیر تا ماساژور و پزشک تیم مثل یک گروه منسجم تلاش می‌کنند تا بازیکنان همیشه در بهترین شرایط به میدان بروند. شادی کردن هم حق ما است.

عملکرد برزیل در مقابل صربستان
فوتبالی که امروز نشان دادیم در بالاترین سطح ممکن بود. انتظاری که از برزیل وجود دارد همیشه همین است. وقتی بازی خوب ما با گل‌های دیدنی کامل شد از صمیم قلب خوشحال شدیم. خوشحالم که گام اول را محکم برداشتیم. این بهترین شروعی بود که می‌توانستیم تصور کنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا