اخبارخارجی

واکنش‌ها به باخت کانادا: چرا دیویس پنالتی زد؟

واکنشها به باخت تیم کانادا-بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی از این که آلفونسو دیویس، ستاره بایرن مونیخ، پنالتی کانادا را زده ابراز تعجب کرده‌اند.

تیم ملی کانادا شب گذشته در اولین دیدارش در جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی بلژیک رفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم شکست خورد.
بسیاری انتظار داشتند که شیاطین سرخ اروپا در این بازی دیدار آسانی را پیش رو داشته باشند اما شرایط به شکل دیگری پیش رفت و پنالتی زودهنگامی که از سوی داور به سود کانادا اعلام شد می‌توانست همه چیز را تغییر دهد.

با این حال، دیویس در میان تعجب بسیاری به جای جاناتان دیوید پشت این ضربه قرار گرفت و تیبو کورتوا موفق شد با واکنشی تماشایی این توپ را مهار کند و مانع از باز شدن دروازه تیمش شود.
این تصمیم و حضور این بازیکن پشت توپ واکنش بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت که معتقد بودند اگر پنالتی‌زن اصلی لیل، این ضربه را زده بود شاید شرایط برای کانادا فرق می‌کرد.

یکی از آنها در توییترش نوشت:« به چه دلیلی دیویس باید پنالتی بزند؟ اگر او قرار است پنالتی‌زن اول باشد یعنی این تیم بیش از حد روی تاریخ‌سازی تمرکز کرده است. به راحتی می‌شد حرکات او را حدس زد. پنالتی افتضاحی بود! بلژیک خیلی راحت این توپ را مهار کرد. عجب فرصتی هدر شد.»
کاربر دیگری اضافه کرد:« چرا آلفونسو دیویس تصمیم گرفت پنالتی بزند؟ حداقل چهار نفر در این تیم بودند که صلاحیت بیشتری برای زدن ضربات پنالتی داشتند.»
یکی دیگر از هواداران اظهار داشت:« یک نفر باید توضیح دهد که چرا دیویس به جای دیوید پشت این توپ قرار گرفت و منطق چنین انتخابی چه بود.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا