اخبارخارجی

ولخرجی نجومی واندا در پاریس؛ نیم میلیون یورو در ماه!

ولخرجی نجومی واندا در پاریس-گزارشی از ولخرجی‌های عجیب و غریب همسر و مدیر برنامه‌های مائورو ایکاردی در پاریس، خبرساز شده است.

یک رسانه آرژانتینی در گزارشی مدعی شد واندا نارا، همسر مائورو ایکاردی زمانی که به همراه این فوتبالیست آرژانتینی در پاریس زندگی می‌کرد ولخرجی‌هایی عجیب داشت و در هر ماه چیزی نزدیک به 500 هزار یورو هزینه می‌کرد.

آگوستو تارتوفولی با انتشار یک گزارش تحقیقی همراه با اسناد هزینه‌های واندا نارا نشان داد که همسر ایکاردی در هر ماه نیم میلیون یورو هزینه می‌کرد.

این گزارش می‌گوید بخش مهمی از هزینه‌های ماهانه واندا نارا برای ساخت خانه‌ای جدید در شهر میلان بوده است. از جمله موارد مهم هزینه‌های او پرداخت شهریه بالای مدارس خاصی است که فرزندان او و مائورو ایکاردی در آنها مشغول تحصیل هستند.

ولخرجی نجومی واندا در پاریس

روزنامه‌نگار آرژانتینی می‌گوید مائورو ایکاردی زمانی که با پاری سن ژرمن قرارداد داشت دستمزدی معادل 10 میلیون یورو در سال دریافت می‌کرد. اگر متوسط هزینه‌های نارا را نیم میلیون یورو در نظر بگیریم بیش از نیمی از دستمزد ایکاردی صرف هزینه‌های همسرش می‌شد. البته واندا نارا به عنوان مدیر برنامه‌های همسرش فعالیت می‌کند و از این محل درآمد قابل توجهی دارد و تنها به دستمزد شوهر فوتبالیستش وابسته نیست.

مائورو ایکاردی

مائورو و واندا حالا که ستاره آرژانتینی به گالاتاسارای پیوسته برای زندگی راهی ترکیه و شهر استانبول شده‌اند. ایکاردی در ترکیه دستمزدی به مراتب کمتر از پاریس می‌گیرد و واندا در استانبول نمی‌تواند به اندازه فرانسه ولخرجی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا