اخبارخارجی

برایتون 4-1 چلسی؛شب سیاه شاگردان پاتر

برایتون در شب سیاه شاگردان پاتر و با گل به خودی های بازیکنان چلسی، 1-4 موفق به شکست این تیم لندنی شد.

به گزارش “اهل ورزش“،چلسی که از زمان استخدام گراهام پاتر شکستی را متحمل نشده بود، امشب در خانه تیم سابق این سرمربی نمایش چندان خوبی به خصوص در نیمه اول ارائه نداده و در نهایت 1-4 شکست خورد.

برایتون بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل اول دست یافت. ارسال میتوما در مرکز محوطه به تروسارد رسید و او به زیبایی کپا آریزابالاگا را جا گذاشته و با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه، موفق به گلزنی شد.

شب سیاه شاگردان پاتر

حملات برایتون ادامه یافت و آنها در دقیقه 14 به گل دوم رسیدند. ارسال کرنر از سوی مارچ با اشتباه روبن لوفتوس چک و گل به خودی این بازیکن همراه شد و برایتون توانست برتری خود را دو برابر کند.

دقایقی بعد چلسی فاصله ای تا کم کردن اختلاف نداشت، اما ضربه کونور گالاگر را سانچس به زیبایی مهار کرد و در ریباند نیز کریستین پولیسیچ فرصتی بسیار خوب را با ضربه نه چندان خوب خود از دست داد.

در دقیقه 31 و روی پاس تروسارد به مارچ بود که برایتون می توانست گل سوم را به ثمر برساند، اما ضربه این بازیکن با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد و این موقعیت از دست رفت.

 

شب سیاه شاگردان پاتر

در اواخر نیمه اول برایتون به گل سوم نیز دست یافت. این بار ارسال استوپینان در مقابل دروازه با اشتباه چالوباه وارد دروازه چلسی شد تا تیم میزبان با تکیه بر دو گل به خودی حریف، با برتری خیره کننده 0-3 راهی رختکن شود.

چلسی نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و خیلی زود توانست یکی از گل های خورده را جبران کند. روی ارسال کونور گالاگر، کای هاورتز در مقابل دروازه حاضر بوده و با ضربه سر دقیقش موفق به زدن گل اول چلسی شد.

دقایقی بعد کای هاورتز با حرکتی تماشایی فرصت داشت گل دوم خودش و چلسی را به ثمر برساند، اما ضربه او در راه دروازه با مهار سانچس همراه شد و این فرصت از دست رفت.

شب سیاه شاگردان پاتر

در دقیقه 70 این بار کای هاروتز در سمت چپ پی یر امریک اوبامیانگ را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن بعد از حرکت به سمت داخل می توانست دروازه را باز کند، اما باز هم دروازه بان برایتون واکنش نشان داد.

اما در اوقات اضافی بود که برایتون به گل چهارم رسید. ضربه انسیسو با مهار دروازه بان چلسی همراه شد و در ریباند گروس دروازه را باز کرد تا این دیدار با برتری 1-4 برایتون به اتمام برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا