اخبارخارجی

چلسی 3-0 میلان؛بردی مقتدرانه برابر روسونری

بردی مقتدرانه برابر روسونری؛چلسی در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد میلان را در خانه با نتیجه 3-0 شکست دهد.

به گزارش “اهل ورزش“، گراهام پاتر بعد از منصوب شدن به عنوان سرمربی جدید چلسی اولین دیدارش در لیگ قهرمانان را با تساوی 1-1 مقابل سالزبورگ به پایان برده بود و در هفته سوم مرحله گروهی امیدوار بود در بازی خانگی مقابل میلان بتواند اولین بردش در این رقابتها را تجربه کند.

چلسی بازی را از همان دقایق اولیه با فشار وارد کردن به حریف آغاز کرد و در دقایق اولیه توسط میسون ماونت و تیاگو سیلوا دو موقعیت خلق کرد که وارد دروازه نشد. اما در دقیقه 24 آبی‌های لندن سرانجام موفق شدند قفل دروازه میلان را باز کنند.

بردی مقتدرانه برابر روسونری

روی یک ضربه کرنر برای چلسی تیاگو سیلوا ضربه سری به سمت دروازه میلان شلیک کرد که توسط تاتاروسانو، دروازه‌بان این تیم، دفع شد. توپ برگشتی اما در محوطه شش قدم به وسلی فوفانا رسید تا او اولین گل خود با پیراهن چلسی را به ثمر برساند. فوفانا تابستان امسال از لستر به چلسی پیوست.

حملات چلسی در ادامه نیمه اول هم ادامه داشت و آبی‌های لندن تیم برتر میدان بودند. در دقیقه 45+2 چلسی یک موقعیت استثنایی دیگر به دست آورد. مونت در زمین میلان صاحب توپ شد و به استرلینگ پاس داد. درحالیکه اوبامیانگ در فضای خالی منتظر ایستاده بود تا پاس استرلینگ را به گل تبدیل کند استرلینگ با دریبل‌های خود معطل کرد و توپ را از دست داد تا موقعیتی صد در صد از دست برود.

بردی مقتدرانه برابر روسونری

دو دقیقه بعد در دقیقه 45+4 میلان بهترین موقعیت خود را بدست آورد. لیائو بعد از عبور از سه نفر توپ را در محوطه شش قدم به کرونیچ سپرد اما کپا با واکنشی عالی دروازه چلسی را نجات داد. نیمه اول با برتری 1-0 چلسی به پایان رسید.

درحالیکه یازده دقیقه از شروع نیمه دوم می‌گذشت ریس جیمز سانتر خوبی روی دروازه میلان ارسال کرد. توموری نتوانست روی توپ تاثیر بگذارد تا اوبامیانگ از درون محوطه شش قدم دروازه میلان را باز کند.

بردی مقتدرانه برابر روسونری

پنج دقیقه بعد در دقیقه 61 بازی ترکیبی خوب چیلول و میسون ماونت توپ را به استرلینگ رساند و او با دیدی خوب ریس جیمز را صاحب توپ کرد. جیمز با یک ضرب توپ را کنترل کرده و با ضربه‌ای دقیق دروازه میلان را باز کرد. جیمز که روی گل قبلی پاس گل داده بود شب خوب خود را با گلزنی تکمیل کرد تا چلسی 3-0 پیش بیفتد.

در دقیقه 74 میسون ماونت که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان چلسی بود جای خود را به کای هاورتز داد. اما در نهایت بازی گل دیگری نداشت و گراهام پاتر موفق شد اولین پیروزی خود با چلسی در لیگ قهرمانان را با این برد 3-0 مقابل میلان جشن بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =

دکمه بازگشت به بالا