اخبارخارجی

یونایتد 1-0 وستهم؛بردی سخت در خانه

برد منچستر یونایتد برابر وستهم در هفته دوازدهم در حالی انجام گرفت که این تیم میزبان تیم لندنی بود و موفق شد با تک گل مارکوش رشفورد برابر حریفش سه امتیاز شیرین بازی را به دست آورد.

به گزارش “اهل ورزش“، منچستر یونایتد امشب در حالی در دوازدهمین بازی خود در لیگ برتر در اولدترافورد میزبان وستهم بود که اریک تن‌هاخ بعد از گلزنی کریستیانو رونالدو مقابل شریف در لیگ اروپا در این بازی او را از ابتدا به میدان فرستاد تا به عنوان مهاجم نوک شیاطین سرخ بازی کند.

رونالدو خیلی زود نشان داد که برای گلزنی عطش زیادی دارد. او در دقیقه 15 پاس کاسمیرو را دریافت کرد و از فاصله 25 متری به سمت دروازه شلیک کرد اما فابیانسکی، گلر وستهم، توپ او را مهار کرد. چند ثانیه بعد رشفورد هم بعد از یک توپ‌ربایی به سمت دروازه وستهم حرکت کرده و ضربه‌ای شلیک کرد که توپ بعد از برخورد به مدافعین این تیم بیرون رفت.  در دقیقه 16 هم سانتر دالوت با ضربه سر رشفورد به زیبایی توسط سنگربان وستهم دفع شد.

برد منچستر یونایتد برابر وستهم در هفته دوازدهم

مارکوس رشفورد که برای گلزنی بی‌تاب نشان می‌داد در دقیقه 38 سرانجام به هدفش رسید. اریکسن و فرناندز بعد از اجرای یک حرکت ترکیبی در کنار محوطه جریمه توپ را توسط اریکسن به رشفورد رساندند و او با یک ضربه سر فابیانسکی را تسلیم کرد تا یونایتد از حریف پیش بیفتد. نیمه اول با برتری 1-0 یونایتد به پایان رسید.

در دقیقه 50 وستهم به گلزنی نزدیک شد. اسکاماکا شوتی به سمت دروازه شیاطین سرخ شلیک کرد که توسط لیساندرو مارتینز دفع شد. او توپ برگشتی را هم شلیک کرد اما ضربه او به صورت مارتینز برخورد کرد تا او برای بار دوم حافظ دروازه تیمش باشد.

در دقیقه 62 رشفورد با یک پیشروی توپ را در محوطه جریمه به رونالدو رساند اما شوت سرضرب کریستیانو از کنار دروازه بیرون رفت. رونالدو در دقیقه 64 هم پاسی از مک‌تامینی دریافت کرد و از فاصله بیست متری به سمت دروازه شلیک کرد که توپ از بالای دروازه بیرون رفت.

برد منچستر یونایتد برابر وستهم در هفته دوازدهم

در دقایق بعدی وستهم کمی بهتر از یونایتد نشان داد و دو بار دروازه این تیم را تهدید کرد که با بی‌دقتی داوسن و هوشیاری دخیا هیچکدام از این فرصتها برای وستهم به گل تبدیل نشد.

در دقیقه 82 هم آنتونیو با جا گذاشتن مک‌تامینی شوتی به سمت دروازه یونایتد شلیک کرد که دخیا با نوک انگشت‌هایش توپ را به کرنر فرستاد و بار دیگر مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

در دقیقه 86 سانتر مک‌تامینی به فرد رسید که که چند دقیقه قبل به جای کریستین اریکسن وارد زمین شده بود. ضربه سر بازیکن برزیلی یونایتد اما به تیر دروازه برخورد کرد تا دومین گل شیاطین سرخ به ثمر نرسد. بازی در نهایت با برتری 1-0 منچستریونایتد به پایان رسید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا