اخبارخارجی

بیانکونری در نیمه دوم بازی با فیورنتینا حتی یک شوت هم نداشت

آمار فاجعه بار یوونتوس؛ تیم آلگری شبیه مدعیان نیست

یوونتوس در روزی که چندان خوب بازی نکرد، در خانه فیورنتینا با تساوی 1-1 متوقف شد.

 یوونتوس که فصل جدید را پرفراز و نشیب آغاز کرده، امروز خوش شانس بود که فیورنتینا یک ضربه پنالتی از دست داد و در نهایت این دیدار در فلورانس با تساوی 1-1 به اتمام رسید.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرده و در دقیقه 9 به گل اول دست یافت. ضربه چکشی فیلیپ کوستیچ از سمت چپ با ضربه سر تمام کننده آرکادیوش میلیک در دهانه دروازه همراه شد و بیانکونری به گل اول رسید.

تیم آلگری شبیه مدعیان نیست

لحظاتی بعد و خیلی زود فیورنتینا می‌توانست روی حرکت و ارسال سوتیل به گل تساوی دست یابد، اما ضربه سر کریستین کوامه دقیق نبود و در اختیار ماتیا پرین قرار گرفت. در دقیقه 26 این بار دودو با ضربه‌ای والی دروازه یوونتوس را تهدید کرد، اما باز هم دروازه‌بان این تیم واکنش نشان داد.

سه دقیقه بعد فیورنتینا به گل تساوی دست یافت. پاس زمینی سوتیل باعث شد کریستین کوامه از سمت راست در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه‌ای زمینی و دقیق کار را به تساوی بکشاند.

تیم آلگری شبیه مدعیان نیست

اما در اواخر نیمه اول فیورنتینا صاحب بهترین بخت برای زدن گل دوم شد. یوویچ پشت ضربه پنالتی قرار گرفت، اما ضربه او را ابتدا ماتیا پرین گرفت و در ادامه توپ به دیرک دروازه برخورد کرد و این فرصت طلایی از دست رفت تا نیمه نخست با همان تساوی 1-1 به اتمام برسد.

فیورنتینا نیمه دوم را هجومی شروع کرد و خیلی زود و با ضربه باراک از درون محوطه جریمه یوونتوس می‌توانست به گل دوم نیز دست یابد، اما حضور به موقع گلیسون برمر دروازه تیم مهمان را نجات داد.

در دقیقه 65 این‌بار کریستین بیراگی با ارسالی تماشایی از سمت چپ روی دروازه یوونتوس خلق موقعیت کرد، اما ضربه سر یوویچ دقیق نبود و از بالای دروازه حریف راهی بیرون میدان شد.

در اواخر مسابقه ایکنه با حرکتی تماشایی از سد فیگیولی و دانیلو گذشته و می‌توانست گل دوم فیورنتینا را به ثمر برساند، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 88 آمرابات از فاصله‌ای قابل توجه شانس خود را برای باز کردن دروازه یوونتوس امتحان کرد، اما باز هم ماتیا پرین به‌خوبی واکنش نشان داده و توپ را دفع کرد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا