اخبارخارجی

1-0 یوونتوس؛جایگاه آلگری متزلزل‌تر از همیشه

تیم الگری امید قعرجدولی‌ها را هم ناامید نمی‌کند!

جایگاه آلگری متزلزل‌تر از همیشه- یوونتوس تنها چند شب بعد از شکست 2-1 مقابل بنفیکا در لیگ قهرمانان در هفته هفتم سری آ به مصاف تیم تازه صعود کرده به این لیگ، مونتزا رفت. بازی مقابل این تیم برای شاگردان آلگری فرصتی بود تا با کسب سه امتیاز اندکی از بحران فاصله بگیرند.

یوونتوس اما با شروع بازی نتوانست برتری کاملی بر حریف نشان بدهد و هر دو تیم موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای روی دروازه هم خلق کردند که با بی‌دقتی در ضربات آخر گلی در پی نداشت. ولاهوویچ چند بار دروازه مونزا را تهدید کرد و در سوی دیگر میدان هم دنی موتا بارها خط دفاعی یووه را آزار داد.

در دقیقه 28 یوونتوس صاحب بهترین موقعیت خود در نیمه اول شد ولی شوت ولاهوویچ توسط دروازه‌بان مونزا دفع شد. چهار دقیقه بعد مونتزا هم موقعیت خوبی به‌دست آورد که ضربه کیوریا توسط سنگربان یوونتوس، پرین، دفع شد.

مهمترین اتفاق نیمه اول در دقیقه 40 رخ داد تا یوونتوس شاهد اخراج مستقیم آنخل دی‌ماریا باشد. ستاره آرژانتینی یووه سعی می‌کرد از مدافع مستقیم خود ایزو بگریزد اما عصبانی شد و با انجام حرکتی غیرورزشی و ضربه‌ای که با آرنج به بازیکن مونتزا زد یک کارت قرمز مستقیم دریافت کرد تا یووه بازی را 10 نفره ادامه دهد. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اخراج دی ماریا

در شروع نیمه دوم مونزا که یک یار بیشتر از حریف داشت حملات بیشتری روی دروازه یوونتوس سازمان داد و در همان دقایق اولیه پرین بود که دروازه بیانکونری را از باز شدن نجات داد. حملات مونزا ادامه داشت و پرین در دقایق بعدی هم در دقایق 64 و 66 با دو مهار خوب باعث شد یووه از باز شدن دروازه‌اش نجات پیدا کند.

درحالی‌که از دقیقه 70 یوونتوس کمی از لاک دفاعی خارج شده بود مونتزا به گل رسید. کیوریا با ارسال یک پاس پای چپ تماشایی به درون محوطه جریمه گیت‌کیائر را صاحب توپ کرد تا او با شوتی تک‌ضرب پرین را تسلیم کند.

 

مونزا در ادامه دقایق نیمه دوم هم به فشار آوردن ادامه داد و یوونتوس در نیمه دوم به مراتب ضعیف‌تر از نیمه اول ظاهر شد.

یووه در دقیقه 82 صاحب یکی از معدود موقعیت‌های خود شد که سانتر وستون‌ مک‌کنی آمریکایی با ضربه سر مویس کین دقیقا به جایی رفت که دروازه‌بان مونتزا حضور داشت. بازی در نهایت با شکست 1-0 یوونتوس مقابل مونتزا به پایان رسید.

جدول لیگ سری آ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا