اخبارخارجی

منچستر سیتی4-0بورنموث؛همان همیشگی

منچسترسیتی و بورنموث در چارچوب بازی های هفته دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت میزبان با نتیجه 4-0 پیروز شد.سیتیزن ها که در هفته اول در خانه وستهام به برتری رسیده بودند، امروز در استادیوم اتحاد کار دشواری برای غلبه بر بورنموث نداشتند و با درخشش ستاره های هجومی خود، 0-4 این تیم را مغلوب کردندتا بردی دیگر در اتحاد نصیب سیتی گردد.

مطابق انتظار سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی فیل فودن در موقعیتی تک به تک صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول تیمش شد، اما ضربه خودخواهانه او از سمت چپ محوطه توسط تراورز مهار شد.

اما حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 19 به گل اول دست یافت. روی پاس تماشایی ارلینگ هالند که در شرایطی دشوار، ایلکای گوندوگان را در موقعیتی تک به تک قرار داد و  این بازیکن با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه، گل اول را به ثمر رساند.

ایلکای گندوعان در برد سیتی در اتحاد

لحظاتی بعد سیتی می توانست توسط ارلینگ هالند به گل دوم نیز دست یابد، اما ضربه این مهاجم جوان دقیق نبود و از بالای دروازه بورنموث به بیرون رفت.

کوین دیبروین

اما در دقیقه 31 نوبت زدن گل دوم فرا رسید. کوین دی بروین، ستاره بلژیکی سیتی، پشت محوطه و در سمت راست صاحب فرصت شد و با ضربه ای بیرون پا و فوق العاده به گوشه دروازه، موفق به زدن گل اول شد.

اما در اواخر نیمه اول سیتی توانست به گل سوم هم دست پیدا کند. روی پاس دقیق دی بروین، فیل فودن در محوطه جریمه بورنموث صاحب موقعیت گلزنی شد و با ضربه ای محکم و تماشایی گل سوم را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری پرگل و قاطع تیم پپ گواردیولا تمام شود.

فیل فودن

سیتی در نیمه دوم نیز هجومی ظاهر شد و در همان دقایق ابتدایی این بار دی بروین برای گوندوگان فرصت گلزنی مهیا کرد، اما ضربه هافبک آلمانی دقیق نبود و تراورز با عکس العمل دقیقی توپ را دفع کرد.

دقایقی بعد ریاض محرز برای گوندوگان پاس خوبی ارسال کرد و این بازیکن می توانست گل چهارم را به ثمر برساند، اما این بار ضربه او خوب نبود و از کنار دروازه بورنموث به بیرون رفت.

در دقیقه 80 سیتی به گل چهارم نیز دست یافت. ارسال ژائو کانسلو از سمت چپ در مقابل دروازه به پای لرما بازیکن بورنموث برخورد و این بازیکن به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد. در ادامه خطری روی دروازه دو تیم ایجاد نشد و سیتی 0-4 از سد بورنموث گذشت تا بردی دیگر در ورزشگاه اتحاد نصیب سیتی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا