اخبارداخلی

موفقیت با ساپینتو دور از انتظار نیست

محمد مومنی عضو هیئت مدیره استقلال می گوید که نشانه های پیشرفت در تیم مشخص است.

هفته پنجم رقابت های لیگ برتر از راه رسید و از آنجایی که استقلال در این مسابقه میزبان بازی با پیکان است، یک بار دیگر بحث حق پخش تلویزیونی و مجادلات آبی ها با صدا و سیما مطرح شده است.

صبح امروز اخباری مبنی بر مشکلات استقلال و کارگزار به دلیل عدم پوشش تابلوهای تبلیغاتی در دو بازی گذشته آبی پوشان منتشر شد و حالا نیز محمد مومنی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، در گفت‌وگویی درباره حق پخش و مطالبه این موضوع از سوی باشگاه استقلال، صحبت های زیر را مطرح کرد.

* صدا و سیما شرایط درآمدزایی استقلال را درک کند
در تمام دنیا مقوله حق پخش یک واقعیتی است که وجود دارد و باشگاه‌های مختلف در جهان از این حق استفاده می‌کنند و این پول باعث پیشرفت باشگاه‌ها شده اما در کشور ما این موضوع تا کنون خوب جا نیفتاده است. باشگاه استقلال شرایط صدا و سیما و کشور را درک می‌کند و انصافا مدیریت باشگاه استقلال و جناب آقای آجورلو تعامل بسیار خوبی را با صدا و سیما داشته‌اند. ما با درک شرایط آن‌ها گفتیم که پخش زنده بازی‌ها هیچ مانعی ندارد ولی صدا و سیما هم شرایط باشگاه ما و درآمدزایی را درک کند.

* برای اهداف فرهنگی به منابع مالی نیاز داریم
باشگاه استقلال یک باشگاه فرهنگی ورزشی است. در حوزه فرهنگ و اهداف فرهنگی باید تلاش کند و برای این راه هم نیاز به منابع مالی دارد. ما اگر به دنبال الگوسازی برای جوانان هستیم، باید خوراک خوبی به آن‌ها بدهیم.

* در چارپوب قانون به دنبال منافع فوتبال و صدا و سیما هستیم
همه ما در یک کشور هستیم و به دنبال ارتقا سطح فرهنگ هواداری هم هستیم. این وضعیت مالی باشگاه‌ها متاسفانه مجالی به مدیران جهت کار در حوزه‌های فرهنگی نمی دهد و به خود باشگاه‌ها هم آسیب‌های جدی وارد می‌کند. بر این اساس قصد داریم با تعامل و در چارچوب قانون پیش برویم تا منافع برای فوتبال و صدا و سیما حاصل شود.

* فدراسیون باید از خصوصی سازی تیم ها حمایت کند
الان که مدیریت فدراسیون فوتبال عوض شده، انتظار می‌روند فدراسیون از باشگاه‌ها بیشتر حمایت کند. تزلزل در این حوزه منجر به ضرر دیدن باشگاه‌ها می‌شود. فدراسیون فوتبال، باید از باشگاه‌ها برای کسب درآمدها و رفتن به سمت خصوصی‌سازی حمایت کند. رفتار فدراسیون فوتبال پیغام‌هایی را به اهالی فوتبال و هواداران خواهد داشت.

* نشانه های پیشرفت در تیم مشخص است
نشانه‌‌های پیشرفت در تیم ما واضح و مشخص است. آقای آجورلو نهایت تلاش خود را برای موفقیت باشگاه به کار گرفته است. ان‌شاءالله با حمایت هواداران و پیشکسوتان، استقلال امسال هم موفق می‌شود. ان‌شاءالله در لیگ جاری با ارائه یک فوتبال پویا و زیبا به موفقیت می‌رسیم.

* موفقیت با ساپینتو دور از انتظار نیست
ساپینتو ورق جدیدی را در فوتبال ایران رقم زده و به نظرم موفقیت با او دور از انتظار نیست به شرط اینکه به او زمان دهیم تا افکار خود را پیاده کند. استقلال کادر فنی خوب، هماهنگ و یکدستی دارد و به موفقیت این تیم بسیار خوشبین هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یک =

دکمه بازگشت به بالا