اخبارخارجی

چلسی 1-1 یونایتد: کاسمیرو شیاطین سرخ را نجات داد

نجات یونایتدها توسط کاسمیرو-چلسی امشب در خانه‌اش میزبان منچستریونایتد بود و در نهایت با نتیجه 1-1 مقابل شاگردان اریک تن‌هاخ متوقف شد.

اهل ورزش|ورزشگاه استمفورد بریج در شهر لندن امشب در هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس میزبان دیدار حساس چلسی و منچستریونایتد بود.

دو تیم در دو بازی قبلی‌شان یک برد و یک تساوی بدست آورده بودند و پیروزی در این بازی برای آنها اهمیت زیادی داشت.

در دقیقه 9 پاس کریستین اریکسن به لوک شاو رسید ولی ضربه او که اولین موقعیت بازی بود از کنار دروازه کپا بیرون رفت. در دقیقه 13 کپا موفق شد دروازه‌اش را بسته نگه دارد. فرناندز توپ را به آنتونی سپرد و شوت کات‌دار او توسط دروازه‌بان چلسی دفع شد.

کپا در دقیقه 27 یک بار دیگر دروازه‌ چلسی را نجات داد. یونایتد در یک ضدحمله توپ را توسط فرناندز به رشفورد رساند ولی تعلل او باعث شد کپا از دروازه بیرون آمده و توپ را مهار کند.

نجات یونایتدها توسط کاسمیرو

در دقیقه 33 کاسمیور توپ را از بازیکنان چلسی دزدید و به راشفورد رساند. حرکت او به درون محوطه جریمه و شوتش توسط کپا دفع شد.

فرناندز

کپا دروازه بان چلسی

در دقیقه 38 چلسی اولین فرصت جدی را به دست آورد. کواچیچ توپ را به استرلینگ رساند و او اوبامیانگ را صاحب توپ کرد و شوت اوبا درحالیکه دخیا تسلیم شده بود با اختلاف میلی‌متری بیرون رفت. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه 58 بازی واران که سعی داشت پاس ارسالی به اوبامیانگ را قطع کند به شدت آسیب دید. پزشکان منچستریونایتد وارد زمین شدند و او در نهایت از زمین بیرون رفت تا لیندلوف وارد زمین شود.

مصدومیت رافائل واران

مصدومیت واران

در دقیقه 73 میسون مونت کرنر را به صورت کات‌دار ارسال کرد و لوفتوس چیک روی زمین افتاد اما چالوبا بالاتر از فرد ضربه سری به سمت دروازه یونایتد روانه کرد که توپ او با برخورد به تیر دروازه بیرون رفت.

در دقیقه 76 لوفتوس‌چیک پاس رو به عقبی به سیلوا داد. فرناندس سعی کرد توپ را دور کند اما لوفتوس چیک بار دیگر صاحب توپ شد و شوت او با نوک انگشت‌های کپا دفع شد.

در دقیقه 84 بالاخره بخت به چلسی رو آورد. چیلول ضربه کرنر را به درون محوطه جریمه فرستاد و مک‌تامینای و بروخا برای رسیدن به توپ تلاش کردند اما دستهای مک‌تامینای دور بدن بروخا حلقه شده بود و مانع از حرکت او بود. داور بلافاصله در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد. جورجینیو به عنوان پنالتی‌زن اول چلسی پشت توپ ایستاد و دروازه دخیا را باز کرد.

جورجینیو

درحالیکه چهار دقیقه از وقتهای اضافه هم می‌گذشت و چلسی‌ها به پیروزی مطمئن بودند لوک شاو سانتری به سمت تیر دوم ارسال کرد و کاسمیرو به هوا بلند شد و با ضربه سر دروازه کپا را باز کرد. البته نوک انگشتهای کپا باعث شد توپ منحرف شده و ابتدا به تیر برخورد کند ولی توپ در حالی پایین آمد که از خط دروازه گذشته بود.

گلزنی کاسمیرو

کاسمیرو

به این ترتیب منچستریونایتد با گل لحظه آخری کاسمیرو موفق شد از یک شکست نجات پیدا کند. این اولین گل کاسمیرو با پیراهن یونایتد بود. گلی حساس که مسلما او را بیش از پیش محبوب هواداران خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا