اخبارخارجی

چرا کسی مانع توهین‌ به وینیسیوس نمی‌شود؟

چرا کسی مانع توهین‌ به وینیسیوس نمی‌شود؟در جواب این سوال بهتر است سخنان بازیکن مایورکا را با هم بشنویم آنتونیو رایو، بازیکن مایورکا، معتقد است که وینیسیوس در جریان بازی به بازیکنان مقابلش توهین می کند وبه همین دلیل هیچکس به این قضیه نژاد پرستی علیه او توجهی ندارد.

به گزارش “اهل ورزش”،وینسینیوس جونیور، ستاره جوان و برزیلی رئال مادرید، در چند ماه اخیر بابت رفتارش مورد انتقاد قرار گرفته است. برخی معتقدند این مهاجم تکنیکی هنگام بازی دست به تحقیر بازیکنان حریف زده و با شادی‌های بعد از گلزنی اش و رقصیدن، اعصاب آنها و هواداران تیم مقابل را به هم می ریزد.

چرا کسی مانع توهین‌ به وینیسیوس نمی‌شود؟

پنجشنبه شب دو هفته پیش هم وینیسیوس در برنامه ال‌چیرینگیتو، مورد حمله نژادپرستانه قرار گرفت. پدرو براوو، رئیس اتحادیه ایجنت‌های فوتبال اسپانیا، در برنامه ال‌چیرینگیتو صحبتهای عجیبی درباره وینسینیوس جونیور به زبان آورد و جنجالی بزرگ به پا کرد. او در این برنامه گفت:«وینی باید میمون‌بازی را تمام کند و دست از رقصیدن پس از گلزنی بردارد.»

شعارهای نژادپرستانه بر علیه وینیسیوس در دربی مادرید نیز تکرار شد و حواشی زیادی داشت.

چرا کسی مانع توهین‌ به وینیسیوس نمی‌شود؟

آنتونیو رایو، بازیکن مایورکا، معتقد است که رقصیدن وینیسیوس پس از گلزنی توهین نیست ولی او در جریان بازی بارها بازیکنان مقابلش را تحقیر می کند. او به دیاریو مایورکا گفت:« وینیسیوس در جریان بازی بازیکنان مقابلش را تحقیر کرده و به آنها توهین می کند. من به شخصه بی احترامی‌های زیادی از او در بازی اخیرمان برابر رئال دیدم(برتری 4-1 رئال) ولی معتقدم رقصیدن او پس از گلزنی توهین نیست.»

رایو ادامه داد:« موردی که در مورد وینیسیوس می خواهم اشاره کنم این است که هر زمان از او به خاطر توهین هایش در طول بازی انتقاد می شود، بلافاصله مسائل نژادپرستی را مطرح می کند و پشت این نقاب مخفی می شود. این از نظر من درست نیست. چرا کسی به این قضیه توجهی ندارد و همه فقط به شعارهای نژادپرستانه علیه او می پردازند؟ معتقدم باید به او تذکر جدی بدهند که دست از تحقیر بازیکنان مقابلش بردارد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا