اخبارخارجی

آتلانتا0-2 لاتزیو؛خیز عقاب ها برای اروپا

خیز عقاب ها برای اروپا؛لاتزیو در دیداری خارج از خانه موفق شد با دو گل میزبان خود را شکست دهد و به رده سوم جدول صعود نماید.

به گزارش اهل ورزش بازی  ساعت 18:00 در ورزشگاه Gewiss آغاز شد.این دیدار بازی از هفته یازدهم لیگ ایتالیا بود. هر دو تیم در لیگ شروع خوبی داشته اند و هردو تیم  رقابت سختی برای جای گیری در رتبه های بالای جدول دارند .نیمه اول سرعتی و بسیار سریع و دیدنی سپری شد. بیانکوچلستی ها در دقیقه 10 با گل زاکانی روی توپ زیبای پدرو توانستند به برتری برسند.

خیز عقاب ها برای اروپا

بازیکنان آتلانتا بسیار بد بازی میکنند و این تیم ساری است که چندین بار دروازه حریف را تهدید می کند. نیمه دوم نیز با هجوم همه جانبه تیم لاتزیو آغاز میشود. آتالانتا همه چیز را امتحان می کند، اما دفاع بیانکوچلست از ریتم و هماهنگی خوبی برخوردار است. شاگردان ساری با گل فیلیپه اندرسون اختلاف را به دو گل میرسانند. در ادامه نیمه دوم بازیکنان تیم لاتزیو بازی را مهار میکنند. بازی بعد از سه دقیقه وقت اضافه با نتیجه 0-2 به سود تیم لاتزیو به پایان می رسد.

مهمترین رویداد این بازی اخراج لوییس موریل در دقیقه  90 بازی بود که با دریافت کارت زرد دوم خود زمین مسابقه را ترک نمود و دیدار بعدی تیمش را نیز از دست داد.

ترکیب اولیه دو تیم-خیز عقاب ها برای اروپا

 

ترکیب تیم لاتزیو:پراویدل،لازاری،کاساله،رومانیولی،ماروسیچ،میلینکوویچ ساویچ،کاتالدی،وسینو،پدرو،فیلیپه اندرسون،زاکانی

ترکیب تیم آتلانتا:اسپورتیللو،اسکالوینی،دمیرال،اوکولی،هاتبایور،تون کوپمینرز،مارتین درون،ساپی،موریل،پاسالیچ،لوکمن

نتایج کلی بازی در یک نگاه

نتایج کلی بازی-خیز عقاب ها برای اروپا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا