اخبارخارجی

تولوز 0-3 پی‌اس‌جی ؛همکاری عالی فوق ستاره ها

پاری سن ژرمن که ابتدای هفته نمایش چندان خوبی برابر موناکو نداشت و به تساوی دست یافته بود، امشب نمایش خوبی در خانه تولوز داشت و با سه گل و درخشش مسی به پیروزی رسید.

پاری سن ژرمن بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی حرکت لیونل مسی و ضربه این بازیکن از درون محوطه می توانست به گل اول دست یابد، اما دوپه عکس العمل خوبی نشان داد. در دقیقه 29 جیجی دوناروما با تعلل بیش از حد خود در مقابل ابوخلال می توانست کار دست پاری سن ژرمن بدهد، اما خوش شانس بود که توپ دوباره به خودش برخورد کرد و راهی کرنر شد.

اما در دقیقه 37 پاری سن ژرمن به گل اول دست یافت. لیونل مسی با یک پاس عمقی و تماشایی در محوطه نیمار را صاحب موقعیت تک به تک کرد و این ستاره برزیلی به راحتی توانست گل اول را به ثمر برساند. با همین یک گل، شاگردان کریستوف گالتیه پیروز به رختکن رفتند.

امباپه-درخشش مسی

تیم مهمان نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و خیلی زود و در دقیقه 50 به گل دوم دست یافت. لیونل مسی با حرکتی تماشایی از سمت چپ وارد محوطه شده و با پاس به بیرون خود کیلیان امباپه را صاحب فرصت گلزنی کرد تا این ستاره فرانسوی با ضربه ای زمینی دروازه تولوز را باز کند.

دقایقی بعد این بار پاری سن ژرمن می توانست به گل سوم نیز دست یابد، اما ضربه سر محکم مارکینیوش از مقابل دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 82 امباپه می توانست گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 90 و روی ریباند ضربه امباپه که به دیرک برخورد کرد، خوان برنات موفق به گلزنی شد تا پاری سن ژرمن در این بازی 0-3 به برتری دست یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا