اخبارخارجی

دعوای خواهر رونالدو با تن‌هاخ: توجیه نکن، دیر شده!

دعوای خواهر رونالدو با تن هاخ-خواهر کریستیانو رونالدو با انتقادهایی تند از اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، تعویض برادرش در بازی با نیوکسل را غیر قابل قبول و توضیحات سرمربی یونایتد را دیرهنگام توصیف کرد.

الما آویرو، خواهر کریستیانو رونالدو، در شبکه‌های اجتماعی حملات تندی علیه اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، انجام داد و او را به خاطر تعویض کردن رونالدو در دیدار روز یکشنبه یونایتد مقابل نیوکسل سرزنش کرد.

دعوای خواهر رونالدو با تن هاخ
استوری اینستاگرامی خواهر رونالدو علیه اریک تن هاخ

رونالدو در آن بازی برای دومین بار در فصل جاری در یک مسابقه لیگ برتری از ابتدا به میدان رفت ولی بعد از 70 دقیقه تعویض شد تا مارکوس رشفورد به جای او وارد میدان شود. خواهر کریستیانو که از این اتفاق خشمگین است در شبکه‌های اجتماعی تن‌هاخ را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

خواهر رونالدو تصویری از یک استوری اینستاگرامی را منتشر کرد که تیترش «توجیه اریک تن‌هاخ برای تعویض کریستیانو رونالدو» بود. آویرو در کپشن این عکس نوشت: “خیلی دیر است”. خواهر رونالدو از دو اموجی که نشانه سرریز خشم و انزجار هستند استفاده کرد تا نشان دهد همه پلهای پشت سر او در رابطه‌اش با تن‌هاخ تخریب شده است.

استوری اینستاگرامی خواهر رونالدو علیه اریک تن هاخ

این اولین بار نیست که خواهر کریستیانو به خاطر آنچه در ارتباط با برادرش مطرح می‌شود در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان می‌دهد. چند روز پیش بعد از انتقادها در پرتقابل به عملکرد رونالدو در تیم ملی این کشور او در پیامی آنها را قدرناشناس خواند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا