اخبارخارجی

اینتر 1-0 تورینو؛نجات دهنده ای به نام بروزوویچ

اینتر امشب در جوزپه مه‌آتزا میزبان تورینو بود تا شمشین بازی خود در سری آ را انجام دهد و نجات دهنده ای به نام بروزوویچ موفق شد گل پیروزی بخش را به ثمر برساند.

به گزارش “اهل ورزش“، اینتر امشب در جوزپه مه‌آتزا میزبان تورینو بود تا شمشین بازی خود در فصل جدید سری آ را انجام دهد. اینتری‌ها بعد از شکست 2-0 مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان امیدوار بودند با کسب سه امتیاز این مسابقه روحیه خود را افزایش دهند.

اینتر پیش از بازی با بایرن در دربی میلان هم مقابل روسونری 3-2 شکست خورده بود و پیروزی در این مسابقه خانگی برای شاگردان اینزاگی اهمیت زیادی داشت.

در دقیقه 20 این تورینو بود که نزدیک بود دروازه اینتر را باز کند اما هندانویچ با مهاری درخشان مانع از باز شدن دروازه‌اش شد. لینتی توپ را به ولاسیچ رسید تا او با عبور از مدافع مستقیم خود به سمت دروازه اینتر شوت بزندن اما هندانویچ با یک پا توپ را دفع کرد.

نجات دهنده ای به نام بروزوویچ

در ادامه دقایق نیمه اول موقعیت قابل توجهی روی دروازه‌ها خلق نشد تا بازی در این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد. اینتری‌ها در این نیمه شوتهای متعددی به سمت دروازه تورنیو داشتند ولی حتی یک بار موفق نشدند دروازه‌بان حریف را با موقعیتی دشوار روبرو کنند.

در همان دقایق نیمه دوم تورینو یک بار دیگر فرصتی عالی داشت که باز هاندانوویچ منجی دروازه تیمش شد. این بار سانابریا با ضربه سر توپ را به سمت دروازه اینتر شلیک کرد که هاندانوویچ با واکنشی عالی خطر را دفع کرد.

در دقیقه 51 سانابریا روی چالهان‌اوغلو مرتکب خطا شد و داور به دلیل ضربه با آرنج به او کارت قرمز نشان داد اما بعد از بررسی صحنه توسط VAR تصمیم خود را برگرداند و به یک کارت زرد اکتفا کرد. تورینو به این ترتیب از ده نفره شدن نجات پیدا کرد.

در دقیقه 57 هاندانوویچ بار دیگر دروازه اینتر را نجات داد. ضربه آزاد تورینو توسط رودریگز با برخورد به بازیکنان اینتر می‌رفت وارد دروازه شود که پای هاندانوویچ مانع ورود توپ به درون دروازه شد.

نجات دهنده ای به نام بروزوویچ

در دقیقه 76 اینتر تنها موقعیت خوب خود تا این لحظه را بدست آورد و ضربه سر اشکرینیار توسط دروازه‌بان تورینو دور شد.

در دقیقه 84 هاندانوویچ یک بار دیگر مانع باز شدن دروازه اینتر شد تا به تنهایی تنها دلیل حفظ نراتزوری در این مسابقه باشد. سانابریا که از چپ فرار کرده بود شوت کم‌ارتفاع خطرناکی به سمت دروازه اینتر شلیک کرد ولی هاندانوویچ با کف دست توپ را دفع کرد تا برای چهارمین بار منجی دروازه‌اش بشود.

اما درحالیکه تنها یک دقیقه به پایان وقت قانونی بازی باقی مانده بود اینتر موفق شد به گل برسد. نیکولو بارلا از حاشیه محوطه جریمه پاسی خوب برای بروزویچ ارسال کرد تا او زودتر از ایلکهان، هافبک تازه‌وارد تورینو، به توپ برسد و دروازه میلینکوویچ-ساویچ را باز کند. بازی در دقایق بعدی موقعیت حساسی نداشت تا در نهایت با پیروزی 1-0 اینتر به پایان برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا