اخبارخارجی

هرتا 2-3 بایرن مونیخ؛بردی سخت با درخشش چوپو موتینگ

بایرن مونیخ در دیداری دشوار در خانه هرتابرلین و با درخشش چوپو موتینگ موفق به کسب پیروزی 2-3 شد.

به گزارش “اهل ورزش“،بایرن مونیخ که در هفته های اخیر در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان نتایج درخشانی گرفته، امشب در خانه هرتابرلین و در دیداری دشوار در نهایت توانست به برتری 2-3 دست پیدا کند.

بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرده و خیلی زود به گل اول دست یافت. روی توپربایی سادیو مانه در زمین هرتا و ارسال این بازیکن به درون محوطه جریمه، جمال موسیالا صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر رساند.

در دقیقه 23 و روی ضدحمله سریع بازیکنان بایرن مونیخ بود که سادیو مانه صاحب فرصت شده و می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه محکم او را کریستنسن به خوبی مهار کرد.

هرتا 2-3 بایرن مونیخ؛بردی سخت با درخشش چوپو موتینگ

اما در اواسط نیمه اول بایرن مونیخ به گل دوم نیز دست یافت. ضربه محکم لئون گورتزکا به روگل برخورد کرد و در ریباند اریک چوپو موتینگ موفق شد با شوت دقیق خود دروازه هرتا را باز کند.

یک دقیقه بعد و در دقیقه 38 بایرن مونیخ به گل سوم رسید. ارسال رو به بیرون سرژ گنبری در محوطه جریمه به اریک چوپو موتینگ رسید و او با ضربه ای دقیق توانست گل سوم تیمش را نیز به ثمر برساند.

اما در دقیقه 40 هرتا یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی ارسال دقیق ریچر، لوکباکیو با ضربه ای والی و تماشایی موفق شد گل اول هرتابرلین را به ثمر برساند.

جمال موسیالا

اما در ثانیه های پایانی نیمه اول و با خطای بنجامین پاوارد بود که هرتابرلین صاحب یک ضربه پنالتی شد. سلکه توانست با فریب دادن مانوئل نویر دروازه را باز کند و نیمه نخست پرهیجان این دیدار با برتری 2-3 بایرن مونیخ به اتمام رسید.

بایرن مونیخ در نیمه دوم نیز کارش را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی جمال موسیالا می توانست با ضربه بیرون پای خود دروازه هرتا را باز کند، اما کریستنسن به خوبی واکنش نشان داد.

در ادامه بایرن مونیخ موفق شد یک بار دیگر دروازه هرتا را باز کند، اما آفساید آلفونسو دیویس اعلام و این گل مردود اعلام شد. در ادامه جریان بازی کاملا آرام دنبال شده و هیچ یک از دو تیم قادر به خلق موقعیت خاصی روی دروازه یکدیگر نبودند.

در ادامه و روی پاس مارسل سابیتزر بود که کینگزلی کومان به داخل زده و می توانست گل بعدی بایرن مونیخ را به ثمر برساند، اما ضربه او در مسیر دروازه به مدافع هرتا برخورد کرد و تبدیل به گل نشد. در ادامه تلاش هرتا برای زدن گل تساوی اثربخش نبود و این دیدار با برتری 2-3 بایرن مونیخ به اتمام رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا