اخبارداخلی

آخرین پیغام شیخ دیاباته به پرسپولیس؛ خانواده ام در استقلال اذیت شدند!

پاسخ نهایی شیخ دیاباته _شیخ دیاباته در آخرین پیغامی که به باشگاه پرسپولیس داده، اعلام کرده به خاطر مشکلاتی که در ایران در زمان حضورش در استقلال داشته تمایلی به حضور در ایران ندارد.

باشگاه پرسپولیس همچنان در انتظار پاسخ نهایی شیخ دیاباته است.

به گزارش اهل ورزش در حالی که تمام قرار و مدارها بین باشگاه پرسپولیس و شیخ دیاباته صورت گرفته و باشگاه حتی بلیت حضور او در ایران را رزرو کرده بود، دیاباته در آخرین ایمیلی که به باشگاه پرسپولیس داد اعلام کرد در آخرین حضورش در ایران (مربوط به دوران حضور در استقلال) خانواده اش اذیت شده اند و به همین دلیل آن ها مخالف حضور او در ایران هستند.

باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از دریافت این ایمیل در ایمیلی رسمی به این بازیکن تضمین داد سعی می کند محیطی مناسب و آرام را برای زندگی شخصی او تهیه کند تا دیگر مشکلات قبلی ایجاد نشود اما دیاباته هنوز پاسخ این تضمین را نداده است.

حالا باید دید درنهایت دیاباته با شرایط باشگاه پرسپولیس برای حضور در ایران موافقت می کند یا به دنبال بهانه هایی از این دست است تا به هدفی که در نظر دارد برسد. گفتنی است باشگاه پرسپولیس معتقد است در این انتقال یکی از ایجنت ها شیطنت کرده است و درویش در این خصوص قرار است مصاحبه مفصلی انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + یک =

دکمه بازگشت به بالا