اخبارداخلی

پرسپولیس پیشنهاد اردوی کویت را رد کرد

پرسپولیس پیشنهاد اردوی کویت را رد کرد-باشگاه پرسپولیس در حال بررسی گزینه‌های خود برای برگزاری اردو در تعطیلات لیگ برتر است.

حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و تعطیلی لیگ برتر باعث شده تا کادرفنی باشگاه پرسپولیس تصمیم به برگزاری اردو در خارج از کشور بگیرد اما تا این لحظه محل برگزاری این اردو مشخص نشده است.

رضا درویش، در بخشی از گفت‌وگوی تلفنی خود با فوتبال برتر درباره گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای برپایی اردو صحبت کرد و گفت چند کشور حوزه خلیج فارس به کادرفنی پیشنهاد شده اما با توجه به اینکه زمان آغاز اردو در این کشورها، زودتر از درخواست گل‌محمدی بوده، مورد تایید سرمربی پرسپولیس قرار نگرفته است.

درویش با بیان اینکه تمرینات پرسپولیس از روز شنبه با حضور تمام بازیکنان خارجی آغاز خواهد شد، در این باره گفت: سرمربی پیشنهاد اردو داده است و ما هم دو سه کشور حوزه خلیج فارس را پیشنهاد کردیم که در یکی از آنها تورنمنتی هم بود اما زمان آن زود بود. نظر آقای گل‌محمدی این است که صبر کنیم تا بازیکنانی که به همراه تیم ملی رفته‌اند، برگردند. اردوی کویت هم برای ۴ آذرماه بود که تاریخ آن هم زود بود و نمی‌شد. یکی دو کشور دیگر را هم پیشنهاد دادیم که بهتر است بازیکنان ملی‌پوش هم حضور داشته باشند تا با آنها اردو را برگزار کنیم.

با اعلام درویش، باشگاه پرسپولیس همچنین پیشنهادی هم از عمان برای اردوی تدارکاتی داشته که این موضوع هم چندان موردتوجه قرار نگرفته است. قرمزها پیش از این در دوره برانکو ایوانکوویچ یک بار اردوی زمستانی در کشور عمان را تجربه کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا