اخبارداخلی

بازگشت کارلوس کی روش؟ او امتحانش را پس داده است

بیژن ذوالفقارنسب ابراز امیدواری کرده مهدی تاج عملکرد مناسبی در فدراسیون فوتبال داشته باشد.بیژن ذوالفقارنسب مخالف برگشت کارلوس کی روش است.

بیژن ذوالفقارنسب درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و انتخاب مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال به میزان گفت:

به هر حال مدتی طولانی فوتبال ایران در بلاتکلیفی قرار داشت و همه منتظر اتفاق جدیدی بودند که این اتفاق رخ داد و رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد. در ۲-۳ ماه اخیر اکثر اخبار پیرامون چگونگی انتخاب رئیس فدراسیون بود و حرف و حدیث زیادی پیرامون تاج صورت گرفت.

صحبت‌هایی درباره حضور یا عدم حضور تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال مطرح شد و شایعاتی مبنی بر رد صلاحیت او صورت گرفت، اما کمیته بدوی صلاحیت او را تایید کرد. به هر حال تاج بالاترین رای را آورد و باید به این تصمیم احترام گذاشت و آن را قبول کنیم.

پیشکسوت فوتبال تصریح کرد:

 تاج از تجربیات بالایی برخوردار است و همه باید به او برای پیشرفت فوتبال کمک کنیم، اما او باید گذشته خود را تحلیل کرده و اشتباهاتش را برطرف کند. تاج باید تغییرات اساسی در برنامه‌هایش بدهد و انتخاب همکارانش هم حائز اهمیت است.کارشناس فوتبال درباره بازگشت نبی، قنبرزاده و ساکت به فدراسیون فوتبال عنوان کرد:

نبی و قنبرزاده پیشینه خوبی در فوتبال دارند و این موضوع کمک می‌کند تا به خوبی فدراسیون فوتبال را اداره کنند. ساکت شخصیت ویژه و خاص خود را دارد و زمانی که در فدراسیون فوتبال حضور داشت به خوبی مسائل را مدیریت کرد. او شناخت خوبی از تاج دارد و می‌تواند به بهبود عملکرد فدراسیون فوتبال کمک کند.

وی درباره احتمال بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال تصریح کرد: 

تاج نسبت به شرایط روز درباره تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال حرف زده است. امیدوارم تاج این تصمیم را نگیرد که را برگرداند و همکاران و نهادهای بالاتر او را مجاب کنند که کی‌روش امتحانش را پس داده است.

ذوالفقارنسب درباره آینده فوتبال کشورمان با بازگشت تاج خاطرنشان کرد:

 ۶ ماه باید از دوران مدیریت تاج بگذرد تا درباره او اظهار نظر کنیم. تاج باید اصلاحات اساسی در برنامه‌هایش بدهد و در انتخاب همکارانش تصمیم درستی اتخاذ کند. او باید مشکلات فدراسیون فوتبال را برطرف کند تا آن موقع بگوییم تصمیم مجمع بابت انتخاب تاج درست بوده یا نه! آینده فوتبال را نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم، اما امیدوارم تاج بهتر از سال‌های قبل مدیریت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا